Voeg de Welkin Moon toe en dat aantal stijgt naar ongeveer 83 wensen. Laten we nu precies uiteenzetten waar elke edelsteen vandaan komt, wie de moeite waard is om voor te trekken (pullen), en hoe je je strategie rondom het pity-systeem plant.
Hoeveel Primogems kunnen F2P-spelers verdienen in Genshin Impact 6.6?
Ongeveer 8.510 Primogems + 7 Intertwined Fates — in totaal 60 pulls op limited banners. Dat is de basislijn voor volledig actieve F2P-spelers die alle evenementen, endgame-modi en dagelijkse opdrachten gedurende de 6.6-patchcyclus voltooien.
Gespecificeerd Primogem-overzicht (Patch 6.6)
| Bron | Primogems |
|---|---|
| Dagelijkse opdrachten (volledige patch) | 1.260 |
| Spiral Abyss + Imaginarium Theater | tot 2.600 |
| Onderhoudscompensatie | 600 |
| Livestream inwisselcodes | 300 |
| Evenementen (incl. Stygian Onslaught) | ~3.000+ |
| Post, prestaties, verkenning | ~750 |
| Totaal (ong.) | ~8.510 |
Plus 7 Intertwined Fates uit winkels, het gratis pad van de Battle Pass en evenementbeloningen.
Hoeveel 10-pulls zijn dit?
Ongeveer zes 10-pulls als basis, of acht 10-pulls (83 wensen) als je de 3.780 Primogem-boost van de Welkin Moon gedurende de patch meerekent. Bij een neutrale 0/90 pity met een 50/50-kans om te verliezen, garanderen 60 pulls comfortabel één 5-ster personage dankzij het Capturing Radiance-vangnet. Twee gegarandeerde 5-sterren? Dat gaat niet gebeuren, tenzij je 6.6 al ingaat met een hoge pity of een gewonnen 50/50 op zak hebt.
Vergelijking met recente patches
De bronnen voor Primogems zijn ongewijzigd ten opzichte van eerdere versies — er zijn geen balansaanpassingen in 6.6. Dus als je als dagelijks spelende F2P-speler gemiddeld ~60 pulls haalde in 6.4 of 6.5, kun je dat hier ook verwachten. De variabele is deelname aan evenementen: alleen al het overslaan van de grote limited evenementen kost je meer dan 1.000 Primogems.
Waarom is de banner-lineup van 6.6 een cruciale beslissing voor F2P-spelers?
Omdat Mavuika in Fase 2 qua meta-waarde Fase 1 overschaduwt, is het versnipperen van je voorraad de slechtst mogelijke zet. Met slechts ~41 pulls beschikbaar voordat Fase 1 eindigt (6.560 Primogems), heb je niet het budget om op beide helften te gokken, tenzij je 6.6 bent ingegaan met een gezonde reserve.
Fase 1: Nicole en Durin
Fase 1 loopt vanaf 20 mei met Nicole en Durin als de uitgelichte 5-sterren, samen met hun kenmerkende wapens in de Epitome Invocation. Uit mijn ervaring met het volgen van vergelijkbare dubbele banner-fasen, rechtvaardigen niche- of off-meta 5-sterren zelden het doorbreken van een spaarplan — en het sentiment in de community neigt sterk naar overslaan, tenzij een personage specifiek een team compleet maakt waar je al aan werkt.
Trek alleen in Fase 1 als: Nicole of Durin een echt gat in je team vult, je een gewonnen 50/50 + hoge pity hebt, of als je een verzamelaar bent met Primogems over.
Fase 2: Lohen en Mavuika

Fase 2 bevat Lohen en Mavuika, en dit is waar F2P-budgetten naartoe zouden moeten gaan. Mavuika biedt de beste F2P-waarde in de huidige meta voor zowel verkenning als gevechtskracht — tests door de community bestempelen haar consequent als een bepalende eenheid voor endgame-content. Als je je in 6.6 slechts één gegarandeerd 5-ster personage kunt veroorloven, laat het haar dan zijn.

4-sterren Rate-ups en wapens
Beide fasen bevatten 4-sterren rate-ups uit de standaardpool. De wapenbanner bevat de kenmerkende wapens van de 5-sterren van elke fase in de Epitome Invocation. F2P-waarschuwing: het 75/25-systeem van de wapenbanner en het Epitome-pad verbruiken snel je Fates — sla deze over tenzij je de personagebanner al hebt voltooid en een overschot hebt.
Voor meer diepgang over hoe Capturing Radiance de berekeningen verandert, is de [uitleggids over pity en 50/50] het waard om op te slaan voordat je ook maar één Fate uitgeeft.
Waar komen al die gratis Primogems in Patch 6.6 eigenlijk vandaan?
Ongeveer 60–70% van je patch-inkomen komt uit evenementen en permanente endgame-modi — de rest druppelt binnen via dagelijkse opdrachten, codes en post. Na het bijhouden van mijn eigen F2P-inkomen over zes patches, blijft deze verhouding opmerkelijk stabiel.
Livestream-codes (300 Primogems)
Tijdens de 6.6-livestream verschijnen drie codes, elk ter waarde van 100 Primogems, die ongeveer 24 uur na de uitzending inwisselbaar zijn. Mis je dit venster, dan zijn ze weg — zet een herinnering.
Evenementbeloningen (~3.000+ Primogems)
Het Stygian Onslaught-evenement keert terug met Primogems en materialen voor personage-ascensie. Grote flagship-evenementen leveren doorgaans 420 Primogems per stuk op, met kleinere zij-evenementen die daar 40–80 aan toevoegen. Eerlijk gezegd voelt de grind bij sommige van deze mini-evenementen zwaar voor de beloning — maar ze overslaan is de grootste fout die ik F2P-spelers zie maken.
Spiral Abyss + Imaginarium Theater + Stygian Onslaught
Gecombineerd leveren deze endgame-modi tot 2.600 Primogems per patch op. De Abyss reset twee keer; het Theater loopt één keer met meerdere moeilijkheidsgraden. Als je team te zwak is voor de maximale sterren in de Abyss, geef dan prioriteit aan het Theater — de eisen voor personages zijn strenger, maar de verhouding tussen beloning en inspanning is hoger.
Dagelijkse opdrachten, verkenning, post
- Dagelijkse opdrachten: 60 Primogems × 21 dagen ≈ 1.260
- Onderhoudscompensatie: 600 (uitbetaald bij start van de patch)
- Post-bonussen, achievement-reeksen, kisten in nieuwe regio's: ~750
Als je van plan bent om Genesis Crystals op te waarderen voor de rerun in Fase 2, helpt het om vooraf de tarieven te vergelijken — de beste prijs voor Genshin Impact opwaarderen opties variëren merkbaar tussen platforms.
Hoe moeten F2P-spelers hun wensen plannen voor 6.6 Fase 1 vs Fase 2?
Sla Fase 1 over tenzij je een specifieke reden hebt om te trekken, en zet daarna volledig in op Mavuika in Fase 2. Dat is het standaard F2P-draaiboek voor deze patch.
Stap 1: Controleer je huidige voorraad
Tel alles vóór 20 mei: Primogems in je portemonnee, Intertwined Fates, Acquaint Fates, Genesis Crystals (ongebruikt) en eventuele openstaande evenementbeloningen van 6.5. Als je 6.6 ingaat met in totaal minder dan 80 wensen en nul voortgang in pity, kun je Fase 1 niet betalen.
Stap 2: Controleer je Pity- en 50/50-status

Open je wensgeschiedenis. Let op:
- Pulls sinds het laatste 5-ster personage (je huidige pity)
- Of je volgende 5-ster gegarandeerd is of een 50/50
- Soft pity wordt geactiveerd bij 75–80 pulls voor personages
Een gegarandeerde pull bij 70+ pity is veel meer waard dan een verse 0/90 50/50. Gebruik deze voor het personage dat je echt wilt.
Stap 3: Beslis Fase 1 vs Fase 2
| Jouw situatie | Aanbeveling |
|---|---|
| <80 wishes, neutrale pity, wil Mavuika | Sla Fase 1 volledig over |
| 100+ wishes, gegarandeerde status | Fase 1 haalbaar als Nicole/Durin in je team past |
| Onlangs 50/50 verloren, 50+ pity | Sparen → trek in Fase 2 met momentum |
| Verzamelaar, 150+ wishes op voorraad | Trek beide, accepteer het risico |
Stap 4: Stel een harde limiet in
Bepaal je wensplafond voordat de banner opent. Ik heb dit vorig jaar op de harde manier geleerd — ik jaagde op een rerun, bereikte hard pity bij 89 en verbrandde mijn volledige budget voor 6.7. Schrijf het getal op. Stop zodra je het bereikt.
Hoe kun je elke Primogem-bron in 6.6 maximaliseren?
Voltooi eerst evenementen, dan endgame, en altijd je dagelijkse opdrachten. Tijdelijke evenementen hebben strikte deadlines en leveren de meeste Primogems per geïnvesteerd uur op.
- Doe evenement-quests als eerste. Nieuwe evenementen worden vaak gespreid ontgrendeld, maar quest-onderdelen verschijnen meestal in de eerste week. Voltooi ze terwijl je interesse hoog is — terugkomen om op dag 35 van de patch te moeten grinden voelt ellendig.
- Draai Abyss/Theater bij elke reset. Zelfs met 27/36 sterren leveren gedeeltelijke Abyss-voltooiingen zinvolle Primogems op. Sla ze niet over alleen omdat je geen 36 sterren kunt halen.
- Log dagelijks in, zelfs voor 5 minuten. Opdrachten + resin geven 60 Primogems en voortgang in materialen. Een week missen kost 420 Primogems — dat is een 10-pull.
- Wissel livestream-codes direct in. Sla de officiële kanalen op de dag zelf op.
- Welkin Moon als het budget het toelaat. Voor ongeveer $5 voegt het 3.780 Primogems per 30 dagen toe — de beste Primogem-waarde per dollar die beschikbaar is. Voor kleine besteders verandert deze ene aankoop je aantal wensen volledig; sommige spelers gebruiken vertrouwde opwaardeerroutes zoals goedkoop Genshin Impact gems kopen om elke aanvulling verder te laten reiken gedurende de patchcyclus.
- Trek niet zonder pity-bewustzijn. De meest voorkomende F2P-fout is een 10-pull starten bij 0 pity in de hoop op vroeg geluk. Spaar tot 60+ pity als je je laatste 50/50 hebt verloren.
Veelgestelde vragen over Genshin Impact 6.6 banners
Wanneer komt Genshin Impact 6.6 uit?
Versie 6.6 wordt gelanceerd op 20 mei 2026 en loopt tot 1 juli 2026, volgens de standaard patchcyclus van zes weken van HoYoverse. Fase 2 begint rond de drie-weken-markering.
Hoeveel wensen zijn 16.000 Primogems?
16.000 Primogems = precies 100 wensen (160 Primogems per Intertwined Fate). De realistische F2P-opbrengst in 6.6 ligt dichter bij 8.510 Primogems plus 7 Fates, wat gelijk staat aan 60 pulls — niet 100.
Is het 6.6 Fase 1-personage de moeite waard om voor te trekken?
Voor de meeste F2P-spelers: nee. Zowel de consensus van de community als de meta-waarde wijzen op sparen voor Mavuika in Fase 2. Trek alleen in Fase 1 als Nicole of Durin specifiek een team compleet maakt waar je actief aan werkt.
Moeten F2P-spelers 6.6 overslaan om te sparen voor 6.7?
Alleen als geen enkel 6.6-personage je enthousiast maakt. De consensus op Reddit neigt naar sparen voor 6.7 als je geen sterke band hebt met Nicole, Durin, Lohen of Mavuika. Anders is Mavuika een sterke keuze.
Hoe beïnvloedt Capturing Radiance de 50/50?
Capturing Radiance garandeert een uitgelicht 5-ster personage na twee opeenvolgende 50/50-verliezen, wat pechreeksen beperkt. In de praktijk betekent dit dat zelfs accounts met veel pech binnen drie bannerpogingen het uitgelichte personage zullen krijgen — een belangrijk F2P-vangnet dat is geïntroduceerd om stress bij het wensen te verminderen.
Is Welkin Moon nog steeds de moeite waard voor F2P in 6.6?
Ja — Welkin voegt 3.780 Primogems toe over 30 dagen, wat je patch-totaal verhoogt van 60 naar ongeveer 83 pulls. Voor ongeveer $5 is het de beste waarde per dollar in het spel en de enige aankoop die ik consequent aanbeveel aan F2P-lite spelers.
Eindoordeel: Moeten F2P-spelers trekken in Genshin Impact 6.6?
Sla Fase 1 over, spaar voor Mavuika in Fase 2. Met ongeveer 60 F2P-pulls beschikbaar (83 met Welkin), heb je precies genoeg voor één gegarandeerd 5-ster personage — laat het tellen op de meest meta-relevante eenheid van de patch. Controleer je pity, stel een harde limiet in, voltooi elk evenement en behandel 6.7-leaks als je volgende spaarhorizon. De berekening is krap maar haalbaar — discipline wint het in Teyvat elke keer van geluk.













