Where Winds Meet Echo Beads na update 2.3: prijsvergelijking, platformvergrendeling en veilig opwaarderen (okt 2026)

Where Winds Meet 2.3 Echo Beads-gids: USD-prijstabel per kanaal en regio, Echo Jade vs Beads, platformvergrendeling en stappen voor veilig opwaarderen.

Auteur: Sarah MitchellSarah Mitchell Gepubliceerd op: 2026/10/26 19 min lezen

Behandelt versie 2.3 “Friends From Afar”

Officiële Echo Beads kosten US$0.99–199.99, ongeveer 60 beads per dollar vóór bonussen. Op 26 Oct 2026 lagen externe verkopers zoals BitTopup, waar je Where Winds Meet kunt opwaarderen via UID, ongeveer 11–12% onder de Amerikaanse adviesprijs voor bundels van 600–6,000 (calc). NetEase heeft ze echter niet geautoriseerd, dus kies eerst je platform en pas daarna op basis van de prijs.

Snel antwoord: welke route past bij jou?

De meeste “waar koop ik Echo Beads?”-threads eindigen met “het hangt af van je land”. Hier is de korte versie, daarna de cijfers.

Jouw situatieBeste routeWaarom
Je wilt nul accountrisicoOfficiële in-game winkel of NetEase GamesClub-webwinkelDe enige kanalen die NetEase ondersteunt.
Je account is begonnen op PlayStationAlleen PlayStation StorePSN-beads blijven op PSN; accounts met een PS-oorsprong kunnen naar verluidt nergens anders kopen.
Pc- of mobiel account, prijs maakt uit, je accepteert het risicoUID-top-up via een verkoper, eerst een kleine testbestellingOngeveer 11–12% onder de Amerikaanse lijstprijs bij grotere pakketten (berekening).
Nieuwe of terugkerende spelerOfficiële Beginner Perks (vanaf 26 okt)Aanbiedingen van US$0.29–0.99, hieronder vermeld.
Je logt elke dag inMonthly FundDagelijkse drip verslaat op papier eenmalige beads; berekening hieronder.
  • -47%Where Winds Meet 60 Echo Beads hoe op te waarderen Where Winds Meet  60 Echo Beads € 0.78€ 1.46Nu kopen
  • -47%Where Winds Meet 180 Echo Beadshoe op te waarderen Where Winds Meet  180 Echo Beads€ 2.36€ 4.43Nu kopen
  • -48%Where Winds Meet Monthly Pass hoe op te waarderen Where Winds Meet  Monthly Pass € 3.89€ 7.44Nu kopen
  • -47%Where Winds Meet 300 Echo Beads hoe op te waarderen Where Winds Meet  300 Echo Beads € 3.89€ 7.32Nu kopen
  • -47%Where Winds Meet 600 Echo Beads hoe op te waarderen Where Winds Meet  600 Echo Beads € 7.79€ 14.63Nu kopen
  • -46%Where Winds Meet 900 Echo Beads hoe op te waarderen Where Winds Meet  900 Echo Beads € 11.77€ 21.94Nu kopen
  • -46%Where Winds Meet Premium Battle Pass hoe op te waarderen Where Winds Meet  Premium Battle Pass € 15.61€ 29.03Nu kopen
  • -46%Where Winds Meet 1800 Echo Beads hoe op te waarderen Where Winds Meet  1800 Echo Beads € 23.51€ 43.53Nu kopen
  • Where Winds Meet Elite Battle Pass hoe op te waarderen Where Winds Meet Elite Battle Pass € 27.80Nu kopen
  • -46%Where Winds Meet 3000 Echo Beads hoe op te waarderen Where Winds Meet  3000 Echo Beads € 38.98€ 72.12Nu kopen

Wat er nieuw is in update 2.3 “Friends From Afar” (en het schema)

Versie 2.3 ging live op 15 Oct 2026 (onderhoudsvenster 05:00–12:00 UTC+8). De blikvanger is Qingzhou – Eastern Peak, een kustregio geïnspireerd op Shandong, volgens de officiële ontwikkelingsbrief. Een nieuwe subregio, Mount Penglai, verschijnt op 29 Oct.

Zonsondergang boven de zee en rotsachtige landtongen van Qingzhou, de nieuwe kustregio in Where Winds Meet-update 2.3

Kust van Qingzhou bij zonsondergang. Beeld op 0:08 uit de officiële Qingzhou Gameplay Trailer. © NetEase / Everstone Studio.

Video: Qingzhou Gameplay Trailer (1:44), officieel Where Winds Meet-kanaal, 15 Oct 2026.

Geanimeerde clip van een zwerver die met een lange staf vecht tegen een baas tussen het rode riet aan de kust van Qingzhou

Baasgevecht in het rode riet, 0:45–0:49 van de Qingzhou Gameplay Trailer. © NetEase / Everstone Studio.

Patch-inhoud: wat officieel is en wat niet

De officiële patch-note-pagina's bestaan grotendeels uit afbeeldingen, waardoor sommige details alleen te vinden zijn in samenvattingen van derden. Ik heb ze allemaal gelabeld.

  • Officieel Warehouse ontgrendelt op Lv. 20. Het eerste tabblad is gratis; extra tabbladen kosten Echo Jade en extra slots kosten Coins. Max 3 tabbladen, 30 slots per tabblad.
  • Officieel Een nieuw wapen, Waist Drum, heeft een eigen officiële trailer (hieronder ingesloten).
  • Derden Ontgrendeling: Lv. 32 plus het Qinghe-hoofdstuk “Heaven Has No Pier”, daarna het Lost Chapter “Away to Qingzhou”.
  • Derden Nieuwe sekte Inkbound Order, drie wereldbazen (Tidewatcher, Old Raftsman, Shuttlecock Champion) en modi zoals War of Words en Exam Showdown.

Video: New Weapon “Waist Drum” Debuts in the Jianghu (3:03), officieel kanaal, 9 Oct 2026. Grotendeels cinematisch; de gevechten in de game zijn alleen rond 2:46–2:56 te zien.

Geanimeerde clip van het nieuwe Waist Drum-wapen in actie, waarbij een in het wit geklede vechter linten ronddraait door een groep vijanden op een dorpsplein

Waist Drum in echte gevechten, 2:48–2:52 van de officiële Waist Drum-video. © NetEase / Everstone Studio.

De data die belangrijk zijn voor je portemonnee

Tijden zijn UTC+8, tenzij anders aangegeven. “Derden” betekent dat de datum afkomstig is van een fan- of trackerpagina die de officiële evenementtekst heeft overgenomen.

DatumWat er gebeurtBron
15 OctVersie 2.3 liveOfficieel
15 Oct – 14 Nov 04:59:59Battle Pass-uiterlijk “Scarlet Whispers”Officieel (X-bericht)
15 Oct – 9 Nov 04:59:59Outfitset “Aureate Dominion” (wereldwijd exclusief ontwerp)Officieel
15 Oct – 26 Nov 04:59:59Seizoen 5 “Ever Aflame” (Arena en Taiping Mausoleum)Derden
25 OctNieuwe cosmetische items, waaronder rijdier “Deer-parture” (Draw Shop tot 23 Apr 2027) en outfit “Ethereal Trace”Officieel
26 Oct (vandaag)Lancering van Beginner Perks (details in het gedeelte over het Monthly Fund)Officieel (X-bericht)
29 Oct (UTC)Mount Penglai-subregio en de “Mount Tai Blizzard”-campagneOfficieel (X-bericht meldt “October 29 (UTC)”, dus controleer je lokale tijd)
1 NovTijdelijke draw-set “Wraithflame”. Prijs niet vermeld in de aankondiging.Officieel (X-bericht)
14 NovEerste verjaardag van de wereldwijde lancering (berekend op basis van de lancering op 14 Nov 2025). Ik heb geen aangekondigd wereldwijd jubileumevenement gevonden.berekening
21 NovG-STAR Busan community-meetupOfficieel (X-bericht)
Mid-Nov?Versie 2.4: geen naam of datum aangekondigd. Updates zijn sinds 9 Jan 2026 elke 27–29 dagen verschenen, wat wijst op medio november (berekening, uitsluitend een aanname).berekening

Waarom dit belangrijk is voor je uitgaven

Scarlet Whispers eindigt op 14 Nov en Aureate Dominion rond 9 Nov. Als je een van beide wilt, is het aankoopvenster korter dan de timer van Seizoen 5. Waardeer niet op het laatste moment op: bij eerste bestellingen kunnen enkele extra stappen nodig zijn (zie de controlelijst voor “niet aangekomen”).

Echo Beads vs Echo Jade: welke is welke?

Bijna elke nieuwe speler raakt hierdoor in de war. Verkooppagina's halen de twee namen ook vaak door elkaar, dus dit is het onderscheid dat ik aanhoud: Echo Beads zijn de betaalde valuta; Echo Jade is de farmbare variant.

Echo BeadsEcho Jade
Hoe je het krijgtEcht geld (winkel, web top-up, verkoper UID top-up)Quests, evenementen, Monthly Fund; tevens een eenmalige bonus bij je eerste aankoop van een pakket
Gebruikt voorPremium skins, mounts, wapens, effecten, cosmetische items en draws (PlayStation Store-tekst)Cosmetische draws, unieke items, Warehouse-tabbladen
Voorbeeldprijzen van derdenEén draw = 160 Echo Beads; outfitsets 60–2,580 (Game8, Nov 2025, mogelijk verouderd)Items 5–1,280 Echo Jade (dezelfde pagina); Resonating Melody 160 Echo Jade (Buffget)
PlatformvergrendelingJa (zie hieronder)De bonus voor de eerste aankoop geldt eenmalig per account over alle platforms

Voor de prijs van Lingering Melody worden twee opties gemeld: 200 Echo Beads in vroege seizoenen versus 200 Echo Jade later (Buffget, derde partij). Controleer je eigen winkel voordat je iets uitgeeft. Coins en Jade Fish zijn afzonderlijke in-game valuta die je niet met geld kunt kopen.

De bonus die de meeste gidsen fout hebben

Verschillende gidsen van verkopers beweren dat de extra beads alleen bij de eerste aankoop gelden. De officiële winkeltekst zegt iets anders. Het 600-pakket van Xbox vermeldt: “Bij elke aankoop claim je 68 extra Echo Beads”, terwijl de extra 600 Echo Jade uitsluitend bij de eerste aankoop zit. Het 900-pakket van PlayStation toont dezelfde verdeling (+115 beads per keer, 900 Jade eenmalig).

De officiële koers is dus geen vaste 60 beads per dollar. Het stijgt van ongeveer 60 naar 72 zodra de bonus wordt meegerekend (berekening).

Echo Beads-prijstabel: officiële packs vs. verkopers

Officiële Amerikaanse adviesprijzen en de werkelijke beads per dollar

Pack (basis-beads)Amerikaanse adviesprijs (US$)Bonus-beadsBeads per US$ incl. bonus (berekend)Jade bij eerste aankoop
600.99—60.660
1802.99—60.2—
3004.99+3066.1300
6009.99+6866.9600
90014.99+11567.7900
1,80029.99+26869.0—
3,00049.99+45869.23,000
6,00099.99+1,20072.06,000
12,000199.99+2,40072.0—

Prijzen: Amerikaanse App Store-lijst; het 180-pack is afkomstig van een secundaire prijslijst; 12,000 uit de eigen webwinkel van NetEase. Bonus-beads zijn op winkelpagina's alleen officieel bevestigd voor de packs van 600 (+68) en 900 (+115). De overige bonuscijfers en de Jade-bedragen bij de eerste aankoop zijn afkomstig van vermeldingen van externe verkopers. De grootste packs bieden de beste koers.

Dezelfde packs bij verschillende verkopers (26 okt 2026, US$)

Ik heb vier verkoperspagina's vergeleken met de officiële Amerikaanse lijst. Groen is de goedkoopste verkopersprijs in die rij. Prijzen fluctueren dagelijks en kunnen afhangen van je locatie, dus beschouw dit als een momentopname.

ItemOfficiële Amerikaanse lijstBitTopupSEAGMEnjoygmElitedias
600.990.880.940.931.16
1802.992.672.712.632.80
3004.994.404.574.414.69
6009.998.818.988.809.38
90014.9913.3213.5513.2714.14
1,80029.9926.5927.0826.5628.32
3,00049.9944.0944.9444.0046.92
6,00099.9988.1889.8888.7794.67
12,000199.99176.59179.77180.82189.17
Monthly Fund4.994.404.574.414.69
Elite Battle Pass9.99niet vergeleken*8.988.809.38
Premium Battle Pass19.9917.6617.9817.6018.77

*We controleren de vermelding van de Elite Battle Pass op BitTopup opnieuw, dus deze is buiten deze vergelijking gelaten. Officiële kolom: Amerikaanse App Store-lijst. Codashop: geen Where Winds Meet-pagina gevonden.

Eerlijke blik op de tabel

BitTopup is het goedkoopst in 5 van de 11 rijen waar het een vergelijkbare prijs heeft (60, 300, 6,000, 12,000 en Monthly Fund). Enjoygm is het goedkoopst in de overige 6, meestal met een verschil van US$0.01–0.09 (berekend). Bij het populaire 600-pack is het verschil één cent. SEAGM is goedkoper dan officieel, maar nergens de allergoedkoopste. Elitedias is bij het 60-pack duurder dan officieel (+17%, berekend).

Nog een addertje onder het gras: Enjoygm labelt zijn packs met de bonus (“600+68”, “6000+1200”). De pagina's van BitTopup, SEAGM en Elitedias vermelden niet of er bonus-beads zijn inbegrepen. Vraag het na bij support voordat je een grote bestelling plaatst.

Beads per US$1, grafiek

Hieronder staan de basis-beads per dollar voor de packs van 600 en 6,000. Vergeleken met de officiële Amerikaanse lijst is BitTopup −11.1% (60-pack), −11.8% (600) en −11.8% (6,000) (berekend). Daar komt “ongeveer 11–12% onder de Amerikaanse adviesprijs” vandaan.

Grafiek van Echo Beads per Amerikaanse dollar voor de 600- en 6,000-packs: BitTopup en Enjoygm ongeveer 68, SEAGM 66.8, Elitedias ongeveer 64, officiële lijst ongeveer 60 vóór bonus

Originele grafiek van BitTopup, samengesteld op basis van officiële winkelpagina's en verkoperspagina's (prijzen opgehaald op 26 okt 2026). Goud = bonus-beads, alleen weergegeven waar een verkoper deze vermeldt.

PackOfficieelBitTopupSEAGMEnjoygmElitedias
60: basis-beads per US$ (berekend)60.668.263.864.551.7
600: basis-beads per US$ (berekend)60.168.166.868.264.0
6,000: basis-beads per US$ (berekend)60.068.066.867.663.4
Prijs vs. Amerikaanse adviesprijs, 600-pack (berekend)0%−11.8%−10.1%−11.9%−6.1%

Hetzelfde pack, andere regio

Zelfs de officiële prijs is wereldwijd niet gelijk. De Xbox Store toont het 600-pack met verschillende prijzen per land. Ik heb deze omgerekend naar US$ met ECB-referentiekoersen van 23 okt 2026 (berekend).

RegioLokale prijsUS$-equivalent (berekend)vs. VS (berekend)Basis-beads per US$ (berekend)
TurkijeTRY 4098.22−17.7%73.0
FilipijnenPHP 5708.96−10.3%67.0
JapanJPY 1,5009.57−4.2%62.7
Verenigde StatenUSD 9.999.990%60.1
CanadaCAD 14.0010.00+0.1%60.0
SingaporeSGD 13.0010.17+1.8%59.0
Duitsland / FrankrijkEUR 9.0910.17+1.8%59.0
AustraliëAUD 14.9510.50+5.1%57.2
BraziliëBRL 56.9011.28+12.9%53.2
MexicoMXN 22511.98+19.9%50.1
Verenigd KoninkrijkGBP 9.1912.29+23.0%48.8

Prijzen in de Xbox Store volgen de regels voor belastingweergave van elk land. Kopen in de winkel van een ander land kan in strijd zijn met winkel- of regioregels, dus dit is louter ter informatie en geen advies. De pagina van India toonde geen prijs.

Staafdiagram van het pack van 600 Echo Beads in de Xbox Store per regio in Amerikaanse dollars, van Turkije op 8.22 tot het Verenigd Koninkrijk op 12.29

Originele grafiek van BitTopup, samengesteld op basis van Xbox Store-pagina's en ECB-referentiekoersen, okt 2026. Gestippelde lijn = Amerikaanse prijs.

Spelers melden elders hetzelfde patroon, dus beschouw dit als anekdotes, niet als vaste regels. Eén Reddit-thread (jan 2026) meldt dat US$49.99 op mobiel veranderde in €59.99, maar niet op Steam of PS5. De reacties verschilden per land. Een thread uit dec 2025 stelt dat de webwinkel van NetEase prijzen inclusief btw toont, waardoor deze Steam alleen verslaat als jouw regio belasting heft op virtuele goederen.

Platformvergrendeling: PSN-, Steam- en mobiele wallets vormen geen gezamenlijke pot

Het officiële bericht van 12 Dec 2025 is onomwonden. Echo Beads van PlayStation Store-opwaarderingen en Monthly Passes zijn alleen zichtbaar en bruikbaar op PlayStation Network. De Echo Jade-bonus bij een eerste aankoop geldt eenmalig per account over alle platforms, dus een aankoop op PS kan deze voor alle platforms verbruiken.

VraagWat de bronnen zeggenBron
PS-beads op Steam of mobiel?Nee. Ze zijn alleen bruikbaar op PSN; premium Battle Pass-beloningen die op PS zijn gekocht, kunnen alleen op PSN worden geclaimd.Officieel bericht, 12 Dec 2025
Steam-, mobiele en web-wallets?Spelers omschrijven ze als onderling gedeeld, maar gescheiden van PlayStation.Externe Reddit, Jan 2026
Kopen op pc met een account van PS-oorsprong?Support liet een speler weten dat aankopen alleen kunnen worden gedaan op het platform waarop het account oorspronkelijk is aangemaakt.Externe Steam-thread, Nov 2025
Opwaarderingen via verkopers voor PS-accounts?De ene verkoper meldt dat Echo Beads niet beschikbaar zijn op PlayStation; een andere stelt dat het personage eerst op pc moet zijn aangemaakt.Externe verkoperspagina's
Nog steeds het geval in Oct 2026?Geen nieuwer bericht gevonden. De hotfix van 16 Oct loste een weergavebug voor PS Echo Beads op, wat suggereert dat de PS-wallet nog steeds gescheiden is (mijn eigen conclusie, niet officieel vermeld).Officiële patch notes

Op welk platform is mijn account begonnen?

  1. Onthoud waar je het personage voor het eerst hebt aangemaakt. Dat is het platform dat telt. Koppelen is volgens de officiële cross-platformgids alleen mogelijk als je koppelt vóórdat je een personage aanmaakt op het nieuwe platform.
  2. Open de opwaardeerpagina op het platform dat je wilt gebruiken. Een account van PS-oorsprong die een pc- of webwinkel bezoekt, heeft naar verluidt de melding gekregen: “Personages die zijn aangemaakt op het PS-platform kunnen niet worden opgewaardeerd via niet-PS-kanalen.”
  3. Nog steeds niet zeker? Vraag het aan support voordat je betaalt. Ontkoppelen verloopt via support, niet in-game.

Waar te kopen en hoe je zo veilig mogelijk opwaardeert

Dit is het gedeelte dat de meeste verkoperspagina's overslaan. NetEase heeft geen externe opwaardeerdiensten geautoriseerd, en dat geldt ook voor BitTopup. Een mediabericht (MMODude, 19 May 2026) meldt dat de uitgever nooit enig extern platform heeft geautoriseerd; die formulering is een parafrase van het medium zelf. Op 19 May 2026 publiceerde NetEase de officiële Aankondiging over de aanpak van niet-officiële handel en het terughalen van illegale items.

Wat er in het bericht van 19 May 2026 staat

Items van “ongeautoriseerde opwaarderingen” en geschenken met kwaadwillige chargebacks worden teruggevorderd. Als ze al zijn verbruikt, brengt het systeem een gelijkwaardige waarde aan Echo Beads in mindering en kan je saldo negatief worden. Totdat het weer boven nul staat, zijn bepaalde functies en spelmodi beperkt. Accounts die kwaadwillige chargebacks uitvoeren, riskeren een langdurige of permanente ban.

Officiële routes zijn de in-game winkel op Steam, PS5, iOS, Google Play en de Epic-launcher, plus NetEase's GamesClub-webopwaardering (serverselectie, PayPal). Als accountveiligheid belangrijker voor je is dan een besparing van ongeveer 11% (berekening), kies dan daarvoor. Als je wel een verkoper gebruikt: er bestaat geen “100% veilig” en er is geen officiële goedkeuring. Je aanvaardt het risico. De ervaringen van spelers variëren van “binnen enkele minuten geleverd” tot “wees voorzichtig”, en BitTopups eigen oudere gids voor veilig opwaarderen (Dec 2025) dateert van vóór dat bericht.

Zeven praktische veiligheidsstappen

  1. Controleer eerst je platform. Gebruik het gedeelte over vergrendeling hierboven. Veel “mislukte opwaarderingen” zijn in werkelijkheid mismatches qua wallet of account-herkomst.
  2. Alleen UID en server. Voor een legitieme bestelling zijn alleen je UID en server nodig. Deel nooit je wachtwoord, inlogcodes of toegang tot je e-mail.
  3. Begin klein. Spelers die eerst een klein pakket opwaarderen en daarna pas een groot pakket, melden minder verrassingen. Door te testen zie je ook of de bonus-beads aankomen.
  4. Bewaar het aankoopbewijs. Bewaar het bestelnummer, de betalingsbevestiging en een screenshot van je UID en het tijdstip van levering.
  5. Vraag nooit een chargeback aan en start geen geschil. Het officiële bericht noemt kwaadwillige chargebacks specifiek. Als er iets mis is, neem dan contact op met de verkoper en de support van NetEase.
  6. Negeer aanbiedingen voor “gratis beads”. Generators, DM-aanbiedingen en nepadvertenties zijn oplichting. Gratis Echo Jade verdien je door te spelen en via officiële evenementen.
  7. Weet dat aankopen definitief zijn. De officiële gebruiksvoorwaarden bepalen dat aankopen definitief zijn, niet kunnen worden terugbetaald en niet kunnen worden geannuleerd, tenzij de voorwaarden of de lokale wetgeving anders bepalen.

Als je toch wilt vergelijken: BitTopups Where Winds Meet-pagina voor UID Echo Beads-bestellingen toont de huidige pakketten. Vergelijk deze met de tabel hierboven, want prijzen kunnen veranderen.

“Mijn Echo Beads zijn niet aangekomen”: de checklist

De oplossingen liggen verspreid over een dozijn threads. Op volgorde van waarschijnlijkheid:

  1. Wacht een paar minuten. Spelers zeggen dat winkelaankopen vrijwel direct zouden moeten zijn, en van bestellingen bij verkopers wordt vaak gemeld dat ze binnen enkele minuten aankomen.
  2. Kies het juiste personage. Het antwoord in een thread van Feb 2026: je moet kiezen op welk personage je de beads wilt ophalen (de selector bovenaan het scherm).
  3. Log uit en weer in. Spelers melden dat dit aankopen ververst.
  4. PlayStation-kopers: log in op de PS. PS-aankopen zijn alleen zichtbaar wanneer je daar bent ingelogd. De hotfix van 16 Oct 2026 loste ook een verkeerd getoond aantal Echo Beads op PS na de update op.
  5. Controleer of de betaling daadwerkelijk is verwerkt. Kijk bij je bank naar “pending” versus “posted” en zoek naar een aankoopbewijs in je App Store- of Google Play-geschiedenis. Als daar niets verschijnt, vraag het dan eerst aan het platform.
  6. Controleer UID, server en platform opnieuw. Een top-up naar de verkeerde server of een vergrendeld PS-account wordt niet weergegeven.
  7. Neem contact op met support met bewijs. Bestellingen bij verkopers: neem contact op met de verkoper met je bestelnummer. In-game: Settings → Customer Service, of wherewindsmeet@global.netease.com (het adres staat ook op de officiële cross-platform-pagina). Voeg UID, bestel- of aankoopbewijs-ID, een screenshot en het tijdstip toe. Mijn vuistregel, geen officiële: escaleer als er na ongeveer 24 uur nog niets is aangekomen.

Wees realistisch over support

Sommige spelers melden trage of weinig behulpzame reacties (één PS-koper wachtte ongeveer 48 uur zonder oplossing). Volgens de officiële voorwaarden zijn aankopen definitief tenzij de wet anders bepaalt, dus bewaar elk aankoopbewijs.

Monthly Fund vs. Battle Pass vs. losse Echo Beads in Scarlet Whispers

Advies van spelers dateert uit jan–jun 2026 en niemand had het opnieuw berekend voor de huidige pass. Ik heb alleen cijfers gebruikt waarvan ik de bron kon achterhalen, en aangegeven waar ze afkomstig zijn van derden.

Nieuw: Beginner Perks (officieel, vanaf 26 okt 2026)

Deze zijn beschikbaar voor zowel nieuwe als doorgewinterde spelers. Alles behalve Swallow’s Pact kan eenmalig per Wanderer worden geclaimd zonder tijdslimiet. Prijzen zijn zoals vermeld in de aankondiging.

PerkPrijsWat je krijgt
Journey’s BoonUS$0.99Direct een bonus van 20% op Echo Beads; 7 dagen lang dagelijks 100 Echo Jade en 50 Battle Pass EXP; extra Prime Essence op de laatste dag
Swallow’s PactUS$0.99Outfit Choice Chest voor US$0.99, plus een Battle Pass-ontgrendeling van US$0.99 die een 1-uit-3 Outfit Choice Chest, Dye Materials, een Lingering Melody en meer geeft. Beschikbaar tot 21 dagen na creatie van het personage of de start van het evenement, afhankelijk van wat later is.
Radiant AttireUS$0.29Kies 1 van de 12 outfits
First Top-up RewardBij je eerste top-upKies 1 van de 3 wapenuiterlijken

In de aankondiging staat niet vermeld of de Battle Pass-ontgrendeling van US$0.99 de normale Elite-prijs vervangt.

Wat de gebruikelijke opties kosten

OptieAmerikaanse adviesprijs (US$)Wat je krijgt (met bronvermelding)
Monthly Fund4.99300 Echo Beads en 90,000 Coins bij aankoop, daarna 30 dagen lang een dagelijkse beloning en 50 Battle Pass EXP; 1 Lingering Melody na 20 inlogdagen Derde partij
Elite Battle Pass9.99Scarlet Whispers-set, Cedar Breeze, Maple’s Solitude, Crimson Reflections, Lingering Melody, Echo Jade Mirror van derden van het officiële overzicht
Premium Battle Pass19.99Voegt 10 levels, Clear Chime, Maple Afterglow en meer Lingering Melody toe Derde partij
Losse Echo Beadsvanaf 0.99Flexibel, maar geen dagelijkse druppelbeloning. 60–72 beads per US$, afhankelijk van de pakketgrootte (berekening).

De rekensom

  • Monthly Fund per dag: US$4.99 ÷ 30 ≈ US$0.166 tegen de adviesprijs, of US$0.147 tegen BitTopups US$4.40 (berekening).
  • Als de dagelijkse beloning 100 Echo Jade is: 3,000 Jade over 30 dagen ≈ 601 Jade per US$1 tegen de adviesprijs (berekening). Dit geldt alleen als je alle 30 dagen inlogt.
  • Journey’s Boon op papier: 7 × 100 = 700 Echo Jade voor US$0.99 ≈ 707 Jade per US$1 (berekening), plus de bonus van 20% op beads.
  • Stapelen: spelers melden dat Monthly Fund stapelbaar is met een maximum van 5–6 tegelijk (derde partij, Reddit).
  • Battle Pass: het advies van de community neigt naar "Elite is genoeg, tenzij je de nameplate wilt". Let op de einddatum van Scarlet Whispers: 14 nov.

Tegenstrijdige tekst om in de game te controleren

De tekst van het Monthly Fund op Xbox vermeldt “100 additional coins every day”, terwijl gidsen Echo Jade noemen. Het oudere in-game scherm hieronder vermeldt “100 Echo Jades and 50 Battle Pass EXP”. Bekijk het paneel in je eigen in-game winkel voordat je iets koopt.

Geanimeerd scherm van de in-game winkel met het aankooppaneel voor het Monthly Fund en tegels voor de Elite en Premium Battle Pass, afkomstig uit een oudere versie van de game-UI

Oudere UI en prijzen (jan–feb 2026), niet up-to-date. Schermopname door MistaWigglez, 0:40–0:45 van “STOP Wasting Money in Where Winds Meet! (Best & Worst Buys)”. In-game UI © NetEase. De getoonde prijzen (7.0 / 14.0 / 28.0) wijken af van de bovenstaande Amerikaanse lijst, en de regio van de maker wordt niet vermeld.

Video: “Is the Monthly Pass ACTUALLY Worth It?” (4:32) door MistaWigglez, 10 feb 2026. Verouderde gids: stamt van vóór versie 2.3, dus controleer prijzen en beloningen. Hoofdstukken: Monthly Fund vs Battle Pass (0:00), Must-Buy List (1:45), Using Monthly Pass with Battle Pass (2:28).

Draws: wat een gelimiteerde outfit echt kan kosten

Game8 (nov 2025, derde partij, mogelijk verouderd) vermeldt één draw voor 160 Echo Beads en een uitgelichte hoofdprijs gegarandeerd binnen 150 draws. Dat zijn 24,000 beads, oftewel grofweg US$333–400, afhankelijk van of je de bonus meerekent (berekening). De Wraithflame-prijs is niet gepubliceerd en ik heb geen onderbouwde dollarkosten gevonden voor de Aureate Dominion-outfit, dus daar ga ik niet naar gissen. Het oudere artikel over gacha-kansen (dec 2025) van BitTopup is handig om door te nemen voor de basis, maar controleer de kansen in de game zelf.

Cadeaulimieten: waarom je die outfit niet kunt versturen

Spelers op Steam zeggen dat de limiet stijgt naarmate je meer beads koopt en daalt wanneer je cadeaus verstuurt. De klantenservice koppelt dit naar verluidt aan personagebeveiliging, sociale activiteit, game-assets en spelactiviteit. De interpretatie van één speler is "ongeveer de helft van je totale top-up", maar dat is diens eigen conclusie, geen officieel getal. In het bericht van NetEase van 19 mei 2026 werd ook een cooldown aangekondigd voor het versturen van cadeaus na het toevoegen van een vriend, zonder dat er een ingangsdatum is gevonden.

Steam-spelers: de launchpiek versus de stabiele basis

Steam is het enige platform met openbare cijfers, dus deze grafiek houdt geen rekening met mobiel, PS5 en Xbox. Op Steam daalde Where Winds Meet van een all-time piek van ongeveer 251,000 (23 Nov 2025) naar circa 8,800 spelers om 11:00 op 26 Oct 2026, ongeveer 3.5% van die piek (calc). Steam-trackers verschillen onderling enigszins, met 249,851 als de novemberpiek van SteamCharts.

Grafiek van gelijktijdige Steam-spelers van Where Winds Meet per maand, dalend van een piek van 250k in november 2025 naar een piek van ongeveer 21k en een gemiddelde van 9.7k in oktober 2026

Originele grafiek door BitTopup, samengesteld op basis van SteamCharts, geraadpleegd op 26 Oct 2026. Oct 26 = afgelopen 30 dagen.

De eerlijke context: het maandelijkse gemiddelde daalde de laatste tijd nog steeds met ongeveer 15% per maand (Aug 13.4k → Sep 11.4k → afgelopen-30-dagen 9.7k, calc), dus het is niet stabiel gebleven. Maar de dalingen zijn kleiner dan de −42% van Dec 2025. Engelstalige Steam-recensies staan op 86% positief uit 64,823 recensies, en 80% over de afgelopen 30 dagen. Hier zie je hoe het zich op dezelfde dag verhoudt:

GameSpelers nuAll-time piekNu als % van piek (calc)Engelstalige recensies
Where Winds Meet (gratis)8,826251,0083.5%86% van 64,823
Black Myth: Wukong4,5202,406,9670.19%93% van 71,554
Ghost of Tsushima DC2,14277,1542.8%94% van 39,712
Wuthering Waves (gratis)7,88449,48515.9%87% van 30,783
Once Human (gratis)26,281231,34311.4%80% van 94,500
NARAKA: BLADEPOINT (gratis)10,267385,7702.7%81% van 23,912

De 'Spelers nu'-cijfers zijn Steam-tellingen op 26 Oct 2026; pieken zijn afkomstig van SteamDB en SteamCharts. Op dit moment heeft Where Winds Meet ongeveer twee keer zoveel Steam-spelers als Black Myth: Wukong (calc). Waarom dit voor jou van belang is: een patchritme van ~4 weken betekent dat passes en limited draws elkaar snel afwisselen. Dat is een reden om niet te lang vooruit te betalen.

FAQ

Waar kun je het goedkoopst Echo Beads kopen?

In mijn momentopname van 26 Oct 2026 lagen de verkopersprijzen voor de meeste pakketten ongeveer 10–12% onder de Amerikaanse catalogusprijs, en vertoonde de Xbox Store regionale verschillen tot ongeveer 50% voor hetzelfde pakket (calc). Maar officiële winkels zijn het enige ondersteunde kanaal, en de goedkoopste verkoper verschilt per pakket.

Is opwaarderen via derden veilig of goedgekeurd?

Geen enkele verkoper kan een van beide beloven. NetEase heeft geen externe verkopers geautoriseerd, en in het bericht van 19 May 2026 staat dat ongeautoriseerde opwaarderingen kunnen worden teruggevorderd, wat leidt tot negatieve saldo's of bans. Gebruik alleen je UID, deel nooit je wachtwoord, bewaar aankoopbewijzen en vraag nooit een chargeback aan.

Krijg ik bonus-Echo Beads bij elke aankoop?

In officiële winkels wel. Xbox- en PlayStation-teksten bevestigen bonus-beads bij elke aankoop van de 600- en 900-pakketten, met de bijbehorende Echo Jade alleen bij je eerste aankoop. Verkoperspagina's verschillen: slechts enkele vermelden of de bonus is inbegrepen.

Ik ben begonnen op PlayStation. Kan ik op pc of mobiel kopen?

PSN-beads werken alleen op PSN, en de ondersteuning heeft aangegeven dat aankopen moeten worden gedaan op het platform waarop je account is aangemaakt. Of dat in Oct 2026 ongewijzigd is, wordt niet bevestigd door een nieuwer bericht.

Kan ik een terugbetaling krijgen?

Officieel zijn aankopen definitief en niet-restitueerbaar, tenzij de voorwaarden of toepasselijke wetgeving anders bepalen. Terugbetalingen via platforms volgen de regels van Apple, Google, Sony of Valve.

Wanneer eindigen Scarlet Whispers en Aureate Dominion?

Het uiterlijk van de Scarlet Whispers Battle Pass loopt tot 14 Nov 2026 04:59:59 UTC+8. De Aureate Dominion-outfitset loopt tot 9 Nov 2026 04:59:59 UTC+8, beide volgens officiële berichten.

Delen

Aanbevolen nieuws

Aanbevolen producten

Al 10 jaar een vertrouwd platform voor het opwaarderen van games en livestreamdiensten

BitTopup is jouw betrouwbare site om games en livestreamdiensten op te waarderen, in Nederland, België en de rest van de Nederlandstalige wereld.

Sinds 2016 · Meer dan 5.000.000 gebruikers wereldwijd

KAMAGEN LIMITED

Registratienummer: ⁨76888246⁩

Kamer 1508, 15e verdieping, Grand Plaza Office Tower II, 625 Nathan Road, Mong Kok, Kowloon, Hongkong

Zakelijke samenwerking: ibittopup@gmail.com

© 2016-2026 BitTopup. Alle rechten voorbehouden.

Beoordeeld en geverifieerd door

ScamAdviser - BitTopup-beoordelingGridinsoft - BitTopup-beoordelingTrustpilot - BitTopup-beoordeling
customer service